فایلهای نقشه

کمد نقشه

ضرورت استفاده از کمد بایگانی نقشه، قفسه نقشه و انواع کمد نقشه به منظور حفظ، نگهداری نقشه، آرشیو اسناد، مدارک و پرونده ها با گذر زمان نه تنها موجب کهنگی و از کار افتادگی و یا بی اهمیتی حفظ و نگهداری اسناد و مدارک نشده است بلکه با ظهور نسل جدیدی از انواع متفاوتی از مدارک و اسناد، میزان و درجه ارزش نگهداری بالاتری را برای صاحبانشان به وجود آورده است.

در همین راستا شرکت اوژن سیستم جهان، مشاور و تولید کننده سیستم های نگهداری اسناد و کالا، طیف وسیعی از کمد نقشه، کمد بایگانی نقشه، بایگانی نقشه ایستاده، بایگانی نقشه کشویی، فایل نقشه کشویی یا فایل نقشه ایستاده را به منظور بایگانی و حفظ آن از تاشدگی، پارگی، فرسودگی  و جلوگیری از هر نوع آسیب با توجه به نیاز مشتریان در ابعاد، طرح ها و رنگ های مختلف کمد بایگانی نقشه در دو نوع کمد نقشه ایستاده و کمد نقشه کشویی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به مرحله ی تولید در آورده است.

کمد نقشه برای بسیاری از شرکت هایی که از کمبود جا رنج مبیرند توانسته کمک بزرگی در صرفه جویی از مکان به وجود آورد. کمد نقشه یا کمد بایگانی نقشه توسط اوژن در ابعاد مختلف A1,A0,…  با رنگ الکترواستاتیک پودری و با پذیرش ظرفیت بالا مناسب جهت واحدهای فنی و مهندسی ادارات و شرکت‌های مختلف از جمله مترو ها و بسیاری از دانشگاه ها می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *